Orlovice - VK Luleč 3:1

12.06.2012 08:58

Náš poslední zápas okresního přeboru I.třídy 2011/2012 jsme odehráli na "umělém" hřišti v Orlovicích. Asi po dvou letech jsme se vrátili na hřiště, kde jsme vždy bojovali s domácím družstvem urputně o každý set. Už při rozsmečování bylo jasné, že domácí mají skvělou formu. První set jsme však vyhráli my a to dobrou přihrávkou, dobrou hrou v poli a hlavně tím, že jsme soupeře "nechali hrát". Orlovičtí smečaři vyházeli do autů spoustu míčů a co jsme vybrali v poli dohrávali jsme. Druhý set byl boj o každý míč a bohužel i přes vedení v koncovce 23:21 jsme tento set nevyhráli. Další sety naše hra pomalu uvadala, nedokázali jsme hrát dobře na přihrávce a unavený nahravač nedokázal připravit útok tak, abychom mohli dohrávat vítězné míče. Bohužel jsme jen uhrávali a soupeř z toho těžil. Škoda, že jme nevyhráli druhý set, mohlo to skončit obráceně. :)

Sestava: Luboš J., Tomáš T., Josef M., Radim K., Jenda M., Dan Z., Zdeněk T.

Tímto zápasem jsme ukončili další ročník OPI. Počkáme si na dohrávku dalších zápasů, ale už teď je jasné, že skončíme nejhůře na třetím místě, což je po podzimní části a minulé sezóně skvělý úspěch. Vedení klubu děkuje všem hráčům a příznivcům za trpělivost, bojovnost a hlavně za to , že si v dnešní uspěchané době k sobě našli cestu, sešli se a zahráli si NÁŠ volejbal. Díky. :)