VK Luleč : Dědice B 3 : 0

04.06.2012 08:22

VK Luleč : Dědice B 3 : 0 (25:10, 25:16, 25:21)

Utkání s družstvem Dědic, které se odehrálo v neděli 3.6. v 10 hodin na hřišti U Libuše, bylo poslední domácí utkání OP I.třídy ročníku 2011/2012. Opět jsme se sešli v šesti hráčích, ale na to jsme byli zvyklí celou minulou sezónu. První dva sety jsme odehráli v pohodě a na všech postech jsme měli nad soupeřem "navrch". V klidu jsme přijímali, z toho plynula pěkná nahrávka a úspěšné zakončení. Soupeři nevycházel příjem a míče, které k nám jen uhrával, jsme dobře rozehrávali a úspěšně dohrávali. Až ve třetím setu, ukolébání průběhem zápasu, jsme začali chybovat a doháněli jsme vždy jedno až dvoubodové vedení soupeře. V koncovce se však projevila zkušenost a set jsme otočili v náš prospěch a vyhráli tak celý zápas poměrem 3:0. :)

Sestava: Kamil K., Luboš J., Dan Z., Jenda B., Tomáš K., Josef M.