VK Luleč - Drnovice 3:2

21.05.2012 08:37

VK Luleč - Drnovice 3:2 (22:25, 18:25, 25:23, 25:18, 17:15)

V neděli 13.5. v 10 hodin jsme U Libuše sehráli další utkání okresního přeboru první třídy. Tentokrát se jednalo o velmi zajímavé utkání, a to o derby se Sokolem Drnovice, které by určilo další pořadí za vedoucími Pozořicemi. Do zápasu jsme vkročili nekoncentrovaně a nestačili jsme se ani rozehřát a prohrávali jsme 2:0 na sety. Ve třetím setu jsme výhrou 25:23 "utekli hrobníkovi z lopaty" a zápas se pomalu otáčel v náš prospěch. Soupeř fyzicky nevydržel. Tak jak se jim v předchozích setech dařila každá herní činnost, v následujících jsme jim konečně kontrovali a v nervy drásajícím pátem setu se štěstíčko přiklonilo na naši stranu. V závěru si drnovičtí chlapci neodpustili fintičku s postavením, ale pozorný pan rozhodčí jim na to neskočil a ukončil utkání v náš prospěch. :)

Sestava: Radim K., Milan C., Luboš J., Jenda B., Zdeněk T., Eda U., Tomáš K., Josef M., Jenda M.,