VK Luleč - Orlovice 3:1

10.10.2011 11:15

V uplakaném podzimním nedělním dopoledni 9.10. v 10:00 jsme odehráli poslední letošní domácí utkání s družstvem Orlovic. První set ještě trošku poprchávalo a bylo ranní podzimní chladno, což bylo vidět i na výkonu obou družstev. Body se přelévaly z jedné strany na druhou, ale zřejmě jsme se rozehřáli jako první a set jsme vyhráli 25:22. Druhý set byl boj o každý míč a také tomu nasvědčoval výsledek setu 31:29, který byl nejdelší v podzimní části. Uspokojeni s výsledkem druhého setu jsme třetí prohráli 19:25. Naštěstí po bodové tahanici jsme čtvrtý set vyhráli těsně 25:23 a připsali si další již páté letošní vítězství. Opět musím vyzvednout skvělý výkon rozhodčího, který v tomto náročném utkání pískal skvěle. :)