VK Luleč - Pozořice 1:3

10.05.2012 11:05

VK Luleč - Pozořice 1:3 (25:21, 20:25, 19:25, 18:25)

V pondělí 7.5. v 17:30 jsme na domácím hřišti U Libuše přivítali suveréna soutěže, celek Sokola Pozořice. Jednalo se o odložené utkání z neděle minulého týdne. Už při rozsmečování jsme viděli, že to nebude lehké. Pozořice jsou v tabulce první bez prohry. První set jsme hráli pozorně, vycházeli nám útoky, útoky soupeře jsme dokázali odrážet na blocích a dokázali ho vyhrát. V dalším setu a následujících však hoši z Pozořic přestali chybovat, přitvrdili na útoku a našim smečařům se nedařilo přejít přes jejich vysoké a kvalitní bloky. Nakonec jsme prohráli 1:3, ale po slušném výkonu a v zápase na který bylo radost koukat. :)

Sestava: Josef M., Kamil K., Milan C., Jenda B., Radim K., Luboš J., Tomáš K., Eda U.,Dan Z.