VK Luleč - Vyškov B 3:2

21.05.2012 09:45

VK Luleč - Volejbal Vyškov B 3:2 (15:25, 25:15, 21:25, 25:21, 18:16)

V dalším kole OP I jsme hostili Volejbal Vyškov B. Utkání se odehrálo opět U Libuše za krásného, ale velmi větrného počasí. Soupeř si s sebou dovezl početnou diváckou podporu, která vytvořila s našimi skalními fanoušky hezkou diváckou kulisu. Od začátku jsme věděli, že to nebude procházka růžovým sadem. O kvalitě vyškovských borců jsme léta přesvědčeni. První set jsme nezačali dobře, chybovali jsme na přítahu a když se přihrálo, míče po nepřesných smečích končili v autech. Set jsme prohráli, ale po změně stran se o vlivu větru přesvědčil i soupeř a i on na "větrné" straně prohrál. Situace se opakovala i další dva sety, které jsme si po krásných výměnách a vlivem větru někdy i po grotestních situacích, vyměnili. Zápas dospěl do tie breakového dramatu. Po změně stran za stavu 8:6 pro soupeře jsme ztratili další tři body. Pak ale začali vyškovákům docházet síly a po opatrných výměnách, kdy každý bod už mohl ukončit set a zároveň celé utkání, při nás stálo opět to pověstné štěstíčko a vyhráli jsme 18:16. :)

Sestava: Eda U., Milan C., Josef M., Kamil K., Zdeněk T., Jenda M., Tomáš K., Luboš J., Jenda B.